Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin i Zwroty

REGULAMIN SKLEPU

Warunki ogólne

 1. Sklep internetowy firmy Hurtownia Gama, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.hurtowniagama.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu przez 24h/dobę.

 2. Reklamacje dotyczące towarów mogą być zgłaszane:
   
  a) na piśmie, na adres siedziby sprzedawcy
  b) pocztą elektroniczną, na adres e-mail wskazany w potwierdzeniu złożenia zamówienia
   
  Sprzedawca zobowiązuje się ustosunkować do reklamacji w terminie 14 dni od jej otrzymania.
 3. Sklep internetowy hurtowniagama.pl prowadzony jest przez firmę Hurtownia Gama s.c. Anna Walczuk, Wiesław Walczuk z siedzibą w Białymstoku 15-354, przy ul. Pogodnej 16 B w Białymstoku. Tel. 790 411 311. Mail: gamahurtownia@gmail.com

 4. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

 Hurtownia Gama s.c. Anna Walczuk, Wiesław Walczuk

ul. Pogodna 16 B

15-354 Białystok

Nazwa banku: ING Bank Śląski

Numer konta: 85 1050 1823 1000 0091 3442 0265

Tytuł przelewu: Zapłata za … (nr zamówienia + data)

 

4. Ceny produktów znajdujących się w sklepie internetowym www.hutowniagama.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

Procedura składania i realizacji zamówień

 1. Podany przez Użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

 2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez Hurtownia Gama na stronach sklepu internetowego.

 3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia Hurtownia Gama zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

 4. Jako Hurtownia posiadamy dużą rotację zamawianego towaru, dlatego może wystąpić opóźnienie w realizacji zamówienia, o czym niezwłocznie klient zostaje poinformowany.
 5. W przypadku nieprawidłowo wypełnionego formularze zamówienia obsługa sklepu jest zobowiązana do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Zamawiającym w celu wyjaśnienia zamówienia.

 6. Zakupione produkty są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

 7. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

 8. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je Hurtownia Gama, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na Hurtownia Gama.

 9. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny. Na życzenie Zamawiającego wystawiana jest faktura VAT.

 10. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Towar wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.

 11. W sklepie internetowym istnieją rabaty:

 • zamówienia od 200 zł brutto – 4% rabatu,

 • zamówienie od 300 zł brutto – 8 % rabatu,

 • zamówienie od 500 zł brutto – 12% rabatu.

 • Stałym klientom (przy indywidualnych ustaleniach) oferujemy wydłużony termin płatności.

 • Produkty w promocji nie łączą się z rabatami.

Gwarancje i reklamacje, Zwroty

 1. Towary oferowane w sklepie internetowym hurtowniagama.pl są objęte gwarancją producenta.

 2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z Hurtownia Gama lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został, podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon lub faktura Vat.

 3. Reklamację rozpatrujemy dopiero, kiedy zostanie do Nas odesłany reklamowany towar i możemy go zobaczyć.
 4. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Kolejne 14 dni ma na odesłanie towaru.

 5. Odstąpić od umowy można spisując oświadczenie odstąpienia od umowy kupna sprzedaży, zawierające dane kupującego wraz z numerem konta do zwrotu oraz numerem zwracanego zamówienia. Oświadczenie można przesłać drogą mailową oraz jako formularz dołączony do zwracanego towaru
 6. Produkty mogą zostać zwrócone do sklepu internetowego hurtowniagama.pl i zostaną przyjęte, o ile nie były używane, a ich ilość i jakość jest zgodna z ilością i jakością dostarczoną oraz nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu.  Produkty zwracane lub podlegające wymianie należy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem lub fakturą VAT wystawioną przez sklep internetowy hurtowniagama.pl lub z innym dokumentem potwierdzającym zakup. np.potwierdzenie płatności.
 7. Produkty zakupione w sklepie internetowym hurtowniagama.pl mogą zostać wymienione na inne, dostępne w sklepie produkty, o ile nie były używane, a ich ilość i jakość jest zgodna z ilością i jakością dostarczoną oraz nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu. Klient powinien skontaktować się z obsługą sklepu internetowego hurtowniagama.pl mailowo lub telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółowych warunków wymiany.
 8. W przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu zakupionego produktu sklep internetowy hurtowniagama.pl gwarantuje zwrot wpłaconej przez Klienta kwoty za towar oraz kosztów najtańszej dostępnej w ofercie wysyłki, w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania zwróconej przesyłki.
 9. Koszty poniesione przez Klienta związane z odesłaniem produktów do sklepu internetowego hurtowniagama.pl nie podlegają zwrotowi, wyjątek stanowi sytuacja kiedy Hurtownia Gama popełni błąd przy realizacji zamówienia.
 10. W przypadku uszkodzenia towaru w transporcie, bez spisanego protokołu szkody przy kurierze lub listonoszu, reklamacje nie będą uznawane.

 Postanowienia końcowe

 1. Zamawiający dokonujący zakupu w Sklepie hurtowniagama.pl, wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w cel realizacji zamówienia, otrzymywania informacji handlowych sklepu internetowego Hurtowni Gama.

 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 3. Zamawiający składając zamówienie w Sklepie internetowym hurtowniagama.pl jednocześnie akceptuje powyższy regulamin. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl